Připomínám že kdo jemoje SB nesmí se psát komentáře
jako ahojky obíhačka...atd...děkuju!!
pa Liľ!!...xD
♥zápis do SB ZdeAdvertising of me

00000000000000
Jsem Online

x zajímavosti x

U nás Vražda

16. května 2010 v 12:45 | Liľ
Ahojky,včera u nás na námestí se stala vražda. Jsem z toho pěkně v šoku,protože něco takovýhose u nás nestává. Koukněte se sami na video.....http://prima.stream.cz/zpravodajstvi-prima/469762-zpravy-tv-prima-15-05-10
tady je odkaz dejte si to na 13:11-to je přímo o tom......

Sexpert-jak rozhodně nebalit holku

14. května 2010 v 20:42 | Liľ

Tak to si musíte pustit málem jsem se počůrala smíchy to sou degeši!!! JAk von tam mluví pak to už sranda neni,ale jak tam mluví voni dva na začátku......bych se jima styděla to tam dát...ale jina sem tohle ještě neviděla

Země bude za 300 let pro lidi neobyvatelná, varují vědci

14. května 2010 v 20:28 | Liľ

Země bude za 300 let pro lidi neobyvatelná, varují vědci

Bojovníci proti oteplování se nevzdávají. Nová studie varuje, že pokud se vlády nezaměří na zvrácení současných trendů, tak se stane Země někdy kolem roku 2300 neobyvatelnou pro lidi, kvůli důsledkům globálního oteplování klimatu.
Ilustrační foto
Dnes 19:50
Neobyvatelnost planety je pak svázána s předpovědí, že průměrné teploty se v globále zvýší o 12 stupňů Celsia oproti dnešku. Studie, která vznikla na univerzitě v Novém jižním Walesu a na Prurdue University, tvrdí, že předpověď vyjde s přesností 50:50.
"Není pravděpodobné, že by teplota vzrostla o sedm stupňů již v tomto století. Ale většina diskusí se točila kolem odhadu, že do roku kolem 2100 vzroste teplota o dva stupně Celsia, jakoby se na této hodnotě mělo oteplování zastavit. Jenže bude růst dál," varuje jeden ze spoluautorů studie profesor Tony McMichael.

Většina území bude pro lidi horká

Vzrůst průměrné teploty o sedm stupňů se nezdá tak strašný, ale tato globální průměrná teplota bude dosažena za cenu teplotních extrémů v různých oblastech během roku, kvůli kterým se celé oblasti Země stanou nevhodné pro život. Další zvýšení na 12 stupňů učiní většinu Země pro lidi neobyvatelnou.
"Naše současné obavy ze stoupající hladiny oceánů, vln úmorných veder a přibývajících požárů pralesů s narušením zemědělské produkce budou zcela bezvýznamné. Nejméně polovina v současnosti osídlených území se stane pro lidi příliš horká, aby tam mohli žít," tvrdí McMichael.
Podle druhého spoluautora studie doktora Keitha Deara je Mezivládní panel ke klimatickým změnám, který dosud zastřešoval mezinárodní aktivity související s bojem proti globálnímu oteplování, ve svých varováních příliš konzervativní a opatrný. Ostatně není divu: Poté, co se v sérii skandálních odhalení od loňského roku ukázalo, že vědci často využívali nedůvěryhodné podklady a přefouknuté články ekologických aktivistů. Mezinárodní konference v Kodani tak skončila víceméně fiaskem. [celá zpráva]
Dear proto varuje, že se problém pokračujícího oteplování podceňuje, protože klimatické druhy ohrožují bezprostředně zdraví každého jedince, ale v dlouhodobé horizontu i přežití lidí jako živočišného druhu.

Zdroj:http://www.novinky.cz/veda-skoly/200193-zeme-bude-za-300-let-pro-lidi-neobyvatelna-varuji-vedci.html

Dnes Má Narozeniny Amanda Bynes

3. dubna 2010 v 19:23 | Liľ
Dnes má narozeniny Amanda Bynes takže tímto přeji vše nejlepší. Amanda má dneska 24. narozeniny!!

Jinak jí znáte určitě jako herečku z filmů:
Hairspray role: Penny Pingleton
Královna ročníku (Sydney White) role: Sydney White
Super náhradník (She's the Man) role: Viola
Your Money or Your Wife
role: 
Holly Tyler
Ztroskotaná láska (Love Wrecked) role:
Jenny Taylor
Robots role:
Piper
Velké dobrodružství prasátka Wilbura (Charlotte's Web 2: Wilbur's Great Adventure) role:
Nellie
Co ta holka chce (What A Girl Wants) role: Daphne Reynolds
Velký tlustý lhář (Big Fat Liar) role:
Kaylee
Episode #2.26 role: Host / Regular Performer / Penelope Taynt
Penelope in Makeup role: Host / Regular
Crazy Courtney role: Host / Regular Performer / Penelope Taynt
Episode #2.17 role:
Host / Regular Performer / Penelope Taynt
Episode #2.22 role: Host / Regular Performer / Penelope Taynt
Rugrats role: Taffy

Povolání: Herečka, zpěvačka, módní návrhářka
Věk: 24
Datum narození: 3. 4. 1986
Místo narození:
Thousand Oaks, Kalifornie, USA
Znamení: Beran

Výška: 173 cm

   

Martin Hofmann má dnes narozeniny

31. března 2010 v 8:36 | LiLy-lolik
Jen tak pro zajímavost Martin Hofman Má dnes narozeniny. Kdo se dívá na ulici určitě ho zná jako Jardu syna Miriam. Martinovi je dneska 32 let tak Gratuluji...xDDD

: Povolání: Herec
Věk: 32
Datum narození: 31. 3.1978
Místo narození: České Budějovice, Československo
Znamení: Beran

Velrybí předkožky na karoserii Porsche

30. března 2010 v 13:52 | LiLy-lolik

Velrybí předkožky na karoserii Porsche

Dartz s velrybí kůží
30.03. 00:39 | Aktualizováno 30.03. 10:05 | tn.cz / jč
Ruská tuningová firma Dartz plánovala potáhnout karoserii Porsche kůží. A ne ledajakou, ale předkožkou z velrybího penisu.

Měl to být majstrštyk firmy, o který se boháči poperou. Zatím se ale perou jen ochránci zvířat. Když to Dartz dal světu na vědomí, hned se zvedla vlna nevole. Ekologičtí aktivisté protestovali jak v automobilových časopisech, tak přímo ve firmě.

Dartz s velrybí kůží

Tak firma povolila. Nechala velrybí penis na pokoji a potáhla Porsche 911 vinylem, který tuto kůži má napodobovat. Dokonce se na povrch dá i něco "vytetovat". Poprvé firma auto oficiálně představí na výstavě Top Marques Monaco 2010, kde se boháči možná o vinyl budou prát. Ale kdo ví. Třeba vy - chtěli byste jezdit v takovém autě, když by si z vás každý dělal legraci, že jste pěkní...

Dartz s velrybí kůží
a nakonec vše dobře dopadlo..:D:D:D:D

50 cent-S Beyoncé, Rihannou a Lady GaGa bych si kondom nikdy nevzal!

29. března 2010 v 16:29 | LiLy-lolik

50 Cent: S Beyoncé, Rihannou a Lady GaGa bych si kondom nikdy nevzal!

LOS ANGELES Kdyby měl 50 Cent možnost souložit s Beyoncé, Rihannou nebo Lady GaGa, rozhodně by nepoužil kondom. Naštěstí pro tři zmíněné dámy nikdy nehrozí, že by se jeho kdyby splnilo. Ovšem rapper tvrdí, že by zmíněné dámy nechtěl nakazit pohlavně přenosnou chorobou, kondom by odmítl, aby s nimi mohl mít děti. Všechny tři jsou totiž jeho ideálem ženství. Také proto by je nejraději měl za manželky všechny tři najednou.

"Líbal bych se s Beyoncé, Lady GaGa a Rihannou. Oženil bych se s Beyoncé, Lady GaGa a Rihannou v Africe. Měl bych tři manželky! A nenosil bych kondomy a měli bychom obrovskou rodinu a spoustu dětí," svěřil se 50 Cent.

Jenže! Holky si to trochu zavařily. Tedy alespoň Lady GaGa a Beyoncé. Ta prvně jmenovaná vytvořila song Telephone a natočila vůči němu značně antihomofobní videoklip právě s Beyoncé. 50 Centovi se to nelíbí. Prý tak potlačují v hudebním průmyslu chlapy. Videoklip Lady GaGa dokonce označil za sexistický.

"Myslím, že je ten klip sexy. Ale je tam jeden záběr jen na prsa. Vypadá to skvěle, ale kdybych něco takového natočil já, hned by mi to vystřihli… Mysleli by si, že se snažím využívat dívku pro obchodní prospěch… Je to, jako když se řekne Britney bitch, nikdo s tím nemá problém. Ale když já bych řekl 50 bitch, hned by šíleli, panebože, to musí být vystřiženo!" míní 50 Cent.
No tak to je teda pecky no...lol.:D:D:D
 
 

Reklama