Připomínám že kdo jemoje SB nesmí se psát komentáře
jako ahojky obíhačka...atd...děkuju!!
pa Liľ!!...xD
♥zápis do SB ZdeAdvertising of me

00000000000000
Jsem Online

x Téma týdne x

Téma týdne: zdraví

11. dubna 2010 v 19:26 | Liľ
Zdraví to je další téma týdne. I když si to neuvědimujeme zdraví je velice důležité. Protože kdyby jsme byli všichni nemocný asi by jsme tady brzo nebyli!!
Měli by jsme si zdraví vážit a myslím si že v naší společnosti je hodně lidí co si zdraví neváží. Třeba tím, že kouří,pijou,fetujou...atd..Já jsem taky kouřila. Neříkám že to je zase strašný když si někdo zapálí,ale všeho s mírou!....Jednou jsme tady tak by jsme toho měli využít a vzít život za správnej konec!

Téma týdne: Vánoce

31. března 2010 v 8:27 | LiLy-lolik
Ahojky všem je tady další téma a to jsou vánoce. Vánoce jsou alespoň pro mě v nedohlednu. Mám je ale ráda. U nás se drží tradice a je vždy taková rodiná pohoda. Což se mi líbí. Ale pro někoho jsou Vánoce utrpení. Vím že každý neprožívá Vánoce šťastně. Proto vždy se snažím na takové věci nemyslet. A když je třeba ten Vánoční koncert vždy pošlu nějaké peníze dětěm, nebo lidem kteří to rozhodně potřebují mnohem více. Až po několika letech jsem si uvědomila, že nejde jenom o dárky. Jde o mnohem víc. Samozdřejmě se, ale na dárky těším to je jasné. A kdo říká že ne no nevím jestli říká pravdu. Každý přeci vždycky rád něco dostane. I když je to jen malličkost.
Vánoce má každý rád jinak, tak by si to taky měl každý jinak užít. Tak přeji všem jedincům co nemají poslední dobou Vánoce vůbec nebo je mají něčím pošramocené. Aby je tenhle rok a další a další měli šřastné stejně tak jako já. Pa vaše Liĺ

Téma týdne-Karel Gott

16. března 2010 v 20:38 | LiLy-lolik
No Karel Gott tak já ho teda neposlouchám,ale tak zase jako si myslim že je dobrej zpěvák. Moje Gusto to sice neni,ale co!..xDD No každej má rád něco jinýho,ale podle mě se teda snaží o to víc se přiblížit týhle době!..což je teda podle mě pro něj +. No a je to docela důležitý...možná ho tim poslouchá i víc lidí..!..xDD I na óčku ho kvůli tomu dávaj. A to před tím nebajvalo teda! Takže Karel Gott sice není můj šálek kávy,ale je výbornej zpěvák!..xDD přeci už mi to dávno dokázal!

Téma týdne-peníze (blog)

8. března 2010 v 18:47 | LiLy-lolik
Tématem týdne jsou peníze. Takže jsem se rozhodla napsat nějaký ten článek.
Peníze jsou podle mě asi hlavním problémem nás všech. Jen si představte že by peníze nebyli. Podle mě by to bylo pro všechny jednoduší. Sice newím čím by jsme platili atd...ale musí přece něco existovat. Peníze jsou pro dnešní dobu dost důležutý. Což je trochu diskriminace!! U nás ve škole maj zatím jen 8.třída den kdy si můžou přinést notebook a můžou psát slohový práce na notebooku. U nás ve třídě už to taky navrhla. Já sice mám přístup k tomu,abych si ten notebook přinesla,ale mamka mi to samozdřejmě nedovolí. To je asi logický no! Ale i tak je to blbý,protože ten kdo ten notebook nemá tak musí bejt sklamanej! Mě to teda naštvalo protože vím, že hodně lidí by si ten notebook přineslo. Ta učitelka má sice pravdu,že by jsme se asik zlepšili v pravopisnejch chybách,ale podle mě to byl špatnej nápad!!! No takže aby to shrnula peníe jsou pomyslnou koulí na noze každého z nás! Jsou důležité a myslím že dneska už se bez nich nikdo neobejde.
 
 

Reklama